1 komentārs

Par Latvijai raksturīgiem dārzeņiem un augļiem turpmāk būtu jāmaksā mazāk – valdība lēmusi tiem samazināt pievienotās vērtības nodokļa likmi. Vai iedzīvotāji tic, ka būs cenu samazinājums un vai viņi Latvijā audzēto turpmāk gatavi lietot biežāk?

43% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka cenu samazinājums notiks. Tikmēr 48% aptaujāto ir pretējās domās un uz cenu samazinājumu necer. Vēl 9% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

40% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka PVN likmes samazināšana veicinās to, ka viņi vairāk lietos pašmāju dārzeņus, augļus un ogas. Tikmēr gandrīz puse (49%) tā neuzskata. Desmitajai daļai (11%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl