Aptauja: puse iedzīvotāju nav apmierināti ar savas pašvaldības darbu

1 komentārs
Aptauja: puse iedzīvotāju nav apmierināti ar savas pašvaldības darbu
Foto: LETA

Šobrīd ar savu pašvaldību veikumu apmierināti apmēram puse Latvijas iedzīvotāju, liecina sabiedrības aptauja.

Pētījumu centra SKDS aptaujā, kas veikta janvārī, noskaidrots, ka 52% iedzīvotāju nav būtisku iebildumu pret pašvaldību darbu. Tas gan ir par 6% mazāk nekā pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielu apmierinātību ar vietējo varu pašvaldībām pauda 11 procenti aptaujāto, savukārt ļoti negatīvi to paveikto vērtējuši 12%. Taču kopumā vietvaru reitingi ir augstāki — piemēram, 2009. gadā pašvaldību darbu pozitīvi vērtēja vien 37% iedzīvotāju. Atgādinām, ka nākamās pašvaldību vēlēšanas notiks 3. jūnijā.

TOP komentāri

  • avene
    0 0 0

    avene

    Nesaprotu priekš kam izveidoja tik daudz novadu un atstāja pagastus.Dzīvoju pagastā jau 20 gadus, bet iegriezusies pagasta ēkā tikai pāris reizes un tad arī visu to varēju nokārtot novadu administrācijā. Uzskatu,ka pagasti vairs jau sen nepilda nekādas funkcijas cilvēku dzīves uzlabošanai- to visu var paveikt novada administrācija. Pagasti- tā ir pilnīgi lieka naudas izšķiešana!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl