Aptauja: piektā daļa iedzīvotāju skolas un bērnudārza preču iegādei plāno tērēt vairāk nekā 100 eiro

0 Komentāru

Vecāki un bērni steidz sagādāt visu mācībām nepieciešamo.

Lielveikalu tīkla “Maxima Latvija” veiktā aptauja liecina, ka šogad piektā daļa iedzīvotāju skolas un bērnudārza preču iegādei plāno tērēt vairāk nekā 100 eiro. 17% pirkumiem atvēlēs 81 līdz 100 eiro, aptuveni tikpat iepirksies par 61 līdz 80 eiro, vēl gandrīz piektdaļa pirkumiem atvēlēs 41 līdz 60 eiro, gandrīz 17% 21 līdz 40 eiro, bet 5,5% respondentu tērēšot līdz 20 eiro. Turklāt teju 80% iecerējuši apmeklēt vismaz trīs veikalus.

“Pēdējo reizi mēs iztērējām 50 eiro par dažām kancelejas precēm, bet es domāju, ka kopumā ar to, ka vajadzīgas atsevišķas čībiņas, atsevišķas botas un dažādas praktiskās lietas, es domāju kaut kādi 100 eiro,” LNT Ziņām norāda kāda mamma.

Savukārt kāds tētis min: “Var pirkties visādi, var pirkties dārgi un lēti. Tagad jau pa lielam visur tās atlaides ir. Gan jau, ka 100 eiro pietiek.”

Tikmēr “Swedbank” Finanšu institūts aprēķinājis, ka bērna sagatavošana skolai, iegādājoties kancelejas preces, sporta un svētku apģērbu un apavus, šogad izmaksā vismaz 100 eiro, tomēr tas esot mazāk nekā pirms trim gadiem.

0 Komentāru