Komentāri

Apritējusi nedēļa, kopš Latvijā ieradušies pirmie patvēruma meklētāji. TNS pētīja, vai redzot, kā tiek uzņemti pirmie bēgļi, mazinājušās iedzīvotāju bažas par sekām valstī, ko it kā varētu ieviest bēgļu ierašanās, piemēram, par to, ka tas varētu ietekmēt drošības situāciju.

Trešā daļa jeb 32% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka viņu bažas par drošības situāciju valstī saistībā ar patvēruma meklētāju uzņemšanu ir palielinājušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz puse jeb 47% aptaujāto atzīst, ka tās ir palikušas nemainīgas. Vēl 3% norādījuši, ka viņu bažas par drošības situāciju valstī saistībā ar patvēruma meklētāju uzņemšanu ir samazinājušās. Savukārt desmitā daļa (11%) akcentē, ka viņiem par šo jautājumu nav bažu. 7% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl