1 komentārs

Jau šo sestdien Latvijā iedzīvotāji varēs novērtēt savas pašvaldību darbu – valstī būs pašvaldību vēlēšanas. Nobalsot var jau šodien no plkst. 9:00 līdz pulksten 12:00. Bet, cik daudzi iedzīvotāji atzinuši, ka piedalīsies šajās vēlēšanās un dosies balsot?

Apstiprinoši uz šo jautājumu atbildējuši vairākums Latvijas pilsoņu ekonomiski aktīvajā vecumā, proti, 79% ir norādījuši, ka plāno doties balsot pašvaldību vēlēšanās. 16% pilsoņu atbildējuši, ka neplāno to darīt, bet 5% pilsoņu nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Centrālās vēlēšanu komisijas informācija liecina, ka iepriekšējās balsošanas iespēju pašvaldību vēlēšanās izmantojuši vairāk nekā 30 000 cilvēku jeb 2,11% no kopējā balsstiesīgo skaita.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl