1 komentārs

Jau šo sestdien Latvijā iedzīvotāji varēs novērtēt savas pašvaldību darbu – valstī būs pašvaldību vēlēšanas. Nobalsot var jau šodien no plkst. 9:00 līdz pulksten 12:00. Bet, cik daudzi iedzīvotāji atzinuši, ka piedalīsies šajās vēlēšanās un dosies balsot?

Apstiprinoši uz šo jautājumu atbildējuši vairākums Latvijas pilsoņu ekonomiski aktīvajā vecumā, proti, 79% ir norādījuši, ka plāno doties balsot pašvaldību vēlēšanās. 16% pilsoņu atbildējuši, ka neplāno to darīt, bet 5% pilsoņu nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Centrālās vēlēšanu komisijas informācija liecina, ka iepriekšējās balsošanas iespēju pašvaldību vēlēšanās izmantojuši vairāk nekā 30 000 cilvēku jeb 2,11% no kopējā balsstiesīgo skaita.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl