9 komentāri

Visi trīs populārākie politiķi Latvijā, kā arī viens no nepopulārākajiem pārstāv Zaļo un zemnieku savienību (ZZS). Tā liecina “Neatkarīgās Rīta Avīzes” pasūtītā SKDS aptauja.

Par populārāko politiķi atzīts Valsts prezidents Raimonds Vējonis, viņam seko aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, bet trešajā vietā smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs.

Arī trešais nepopulārākais politiķis Latvijā pārstāv “zaļzemniekus” – Jūrmalas mērs Gatis Truksnis. Vēl nemīlētāks izrādījies Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV), bet teju divtik nepopulārs par viņu bijis izglītības ministrs Kārlis Šadurskis no “Vienotības”.

Pētījumā arī secināts, ka latviski un krieviski runājošo politiskās simpātijas joprojām ir ļoti atšķirīgas. Pēdējo vidū vispopulārākais politiķis ir Nils Ušakovs, bet starp latviešiem viņš nav pat pirmajā sešiniekā. Vienīgi prezidentu Vējoni līdzīgi vērtē visi.

TOP komentāri

 • Inese Lagimova
  +10 +10 0

  Inese Lagimova

  Populārs tikai sliktā nozīmē!!!!
  Dīvaini, ka ne reizi dzīvē man neviens neko nav jautājis.
  Kur rodas šie aptauju rezultāti???
 • Alda Zarecka
  +7 +6 -1

  Alda Zarecka

  Mūsu pusē gan nevienam nevaicāja...ja jau ir tik "populārs",ko tad nenoziedo daļu "MINIMĀLĀS"savas un kancelejas algas bērniem vai vēža slimniekiem?Kāpēc uzstāja uz savu algu nislepenošanu?Kāpēc neatteicās no savu algu palielināšanas??MAN VIŅŠ NAV NEKĀDS "populārs"...
 • Aldis Liepins
  +4 +4 0

  Aldis Liepins

  Pasūtijuma aptauja,tā domā tie kuri viņu "iecēla"krēslā lai varētu tālāk īstenot savus sautīgos nodomus.
  Kas ir Šadurskis,nekas,sarūsējusi skrūvīte šai birokrātiskā aparātā.
  Jā jau NRA rīko aptauju,tad lai saliek visus ministrus pa "plauktiņiem".
  Vispār kaut kāds fufelis,intresanti zināt,cik Prezidents"atšķēla"pa tik labu vērtējumu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl