Komentāri

Lielbritānija ir viens no biežākajiem ceļojuma mērķiem Latvijas iedzīvotājiem. Vai kārtējais terorakts Mančestrā ietekmēs viņu vēlmi doties uz tām Eiropas valstīm, kurās arvien biežāk notiek šādas traģēdijas?

44% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka dažādi ar terorismu saistīti notikumi ārvalstīs nav ietekmējuši viņu šā gada ceļojumu plānus.

Tomēr 9% procenti apstiprina, ka terorisma draudi tomēr ir ietekmējuši viņu galamērķus ceļojumiem. 4% saka, ka terorisma dēļ atteikušies no ceļojumiem vispār. Savukārt vēl 40% procenti norāda, ka viņi šogad nebija ieplānojuši jebkādus ceļojumus.

Tomēr lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju norāda, ka, domājot par pēdējā laika notikumiem pasaulē, šobrīd jūtas droši. Katrs trešais tomēr atzīst, ka drošības izjūta ir iedragāta. Salīdzinot datus ar šādu pašu aptauju pirms trīs mēnešiem, jāatzīst, ka nozīmīgi jeb par astoņiem punktiem ir pieaudzis to iedzīvotāju īpatsvars, kuri, domājot par pēdējā laika notikumiem pasaulē, šobrīd jūtas droši.

Lasi vēl