Aptauja: Lielākā daļa iedzīvotāju Latvijā jūtas droši

Komentāri

Drošības ziņā Latvija iedzīvotāji var justies kā patīkamā azotē, taču vienmēr jāatceras, ka situācija īsā laikā var mainīties, – tā raidījumam “900 sekundes” sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Domājot par pēdējā laika notikumiem pasaulē, vairākums jeb 77% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka šobrīd Latvijā jūtas droši. Biežāk Latvijā jūtas droši vīrieši. Savukārt 17% iedzīvotāju droši tomēr nejūtas. Vēl 6% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl