Komentāri
Aptauja: Latvijas iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi ir viena no mazākajām ES
FOTO: LETA

Latvijas iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi ir viena no mazākajām Eiropas Savienībā (ES), liecina ES statistikas biroja Eurostat ceturtdien publiskotās aptaujas rezultāti, kas iekļauj 2013. gada datus.

Šādu pētījumu Eurostat publisko saistībā 20. martā gaidāmo Starptautisko laimes dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījumā gaitā cilvēkiem tika lūgts novērtēt apmierinātību ar dzīvi skalā no nulles, kas nozīmē pilnīgu neapmierinātību, līdz desmit, kas nozīmē pilnīgu apmierinātību.

Latvijā cilvēki savu apmierinātību ar dzīvi vērtē ar 6,5 punktiem, kas ir viens no zemākajiem līmeņiem ES.

Viszemāk savu apmierinātību vērtē cilvēki Bulgārijā – 4,8 punkti, kā arī cilvēki Grieķijā, Kiprā, Ungārijā un Portugālē – 6,2 punkti un Horvātijā – 6,3 punkti.

Lietuvā, tāpat kā Itālijā, cilvēki savu apmierinātību ar dzīvi vērtē ar 6,7 punktiem.

Vislielākā apmierinātība ar dzīvi fiksēta Dānijā, Somijā un Zviedrijā – astoņi punkti, kā arī Nīderlandē un Austrijā – 7,8 punkti.

ES vidējais dzīves apmierinātības līmenis veido 7,1 punktu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl