Aptauja: latvieši uzskata, ka bēgļiem ir jāapmeklē obligātie valodas kursi

1 komentārs

Viens no priekšlikumiem paredz arī to, ka starp kritērijiem patvēruma meklētāju uzņemšanai vajadzētu iekļaut arī Eiropas Savienības valodu zināšanas.

Gandrīz puse jeb 45% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt šim ierosinājumam. Gandrīz tikpat (43%) ir to, kuri tam nepiekrīt. Vēl desmitā daļa (12%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju šajā jautājumā. Jāteic, ka salīdzinoši biežāk šim ierosinājumam ir piekrituši latvieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielāka vienprātība ir jautājumā par to, vai patvēruma meklētājiem būtu jāparaksta sabiedriskais līgums par obligāto latviešu valodas kursu apmeklēšanu, par Latvijas vēstures un sabiedrības pamatu apgūšanu, kā arī par atturēšanos no radikālām antidemokrātiskām darbībām.

To atbalsta lielākā daļa jeb 73% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā. Viena piektdaļa šai idejai nepiekrīt, bet 7% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa par šo jautājumu. Salīdzinoši biežāk šai iecerei piekrituši latvieši, kā arī 18-29 gadus veci Latvijas iedzīvotāji, bet salīdzinoši retāk – cittautieši.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Hūgo Vācietis
    +2 +2 0

    Hūgo Vācietis

    PIETIEK MUMS AR KRIEVIEM KURI PAT 70 GADOS NESPĒJ RUNĀT LATVISKI !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl