2 komentāri

Jūnija sākumā notika pašvaldību vēlēšanas, kurās piedalījās nedaudz vairāk kā 50% balsstiesīgo. Vai šodien – divus mēnešus pēc izvēles veikšanas – iedzīvotāji ir apmierināti ar savas pašvaldības līderiem un darbu?

TNS veiktā aptaujā rāda, ka puse Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā kopumā ir apmierināti ar savas jaunievēlētās pašvaldības darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr katrs trešais saka, ka darbs viņu pašvaldībās vērtējams kā slikts. Un 22% atzīst, ka viņi pagaidām nevar sniegt vērtējumu savas pašvaldības deputātu darbam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl