Plašu rezonansi atkal raisījusi Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecība. Kāds būtu turpmāk labākais risinājums iedzīvotāju skatījumā?

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Elīna

  Elīna

  Tik tiešām jābūt personalizētām biļetēm. Tirgot internetā un tikai ar autorizāciju. 1 biļete uz cilvēku un lai uz tās ir vārdiņš. Savādāk jau bezkaunīgi paliek tie, kas nemaz negrib iet bet nopērk un pārtirgo tīri tikai peļņas nolūkā. Paši savu tautu apkrāpj uz patriotiskiem svētkiem. Malači 😟
 • Prātīgais

  Prātīgais

  Gudrāk ir skatīties televīzijā.Vairāk varēs redzēt.
 • Man čista zb jau

  Man čista zb jau

  Nu ja grib saglabat patriotismu musu valsti tad viss drizak iedot katram Latvijas pilsonim pa biletei, pa velti. (tie kas velas iet)
 • Dzintars Peipa

  Dzintars Peipa

  Tirdzniecība tikai uz konkrētu personu, gluži kā avio...
  Vai visi kas vēlas piesakās par simbolisku samaksu loterija, biļete izmantojama tikai uz personu...
  Vai sadalot uz svētku dalībniekiem, bet arī tikai personilizētu
 • ANTONINA

  ANTONINA

  Esmu nopirkusi dziju, noadījusi trīs zeķu pārus saviem 3 dejotājiem, izkarojusi atvaļinājumu uz dziesmu svētku laiku, lai pieskatītu nākotnes dejotāju, bet neesmu nopelnījusi tiesības iegādāties biļeti, lai noskatītos koncertu, kur dejo trīs manas saimes dalībnieki. Nerunājot par to, ka bija jānodrošina piedalīšanās mēģinājumos, skatēs, koncertos, sadančos. Varbūt izdosies par 200 EUR nopirkt biļeti ss lapā. Viss taisnīgi, viss godīgi. Ko skatīsies izredzētie, kad nedziedās un nedejos sodītie?
 • s

  s

  Ja ir tāda ažiotāža, tad jāpārdod konkrētai personai ar vārdu, kā lidmašīnās.Bet man ir jautājums-kur radās biļetes, ko tai pašā dienā pecpusdienā jau tirgoja ss.lv?Vai tās nebija redzamas video, ko lika somā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!