Aptauja: kā turpmāk būtu jātirgo Dziesmu svētku biļetes?

6 komentāri

Plašu rezonansi atkal raisījusi Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecība. Kāds būtu turpmāk labākais risinājums iedzīvotāju skatījumā?

16% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem uzskata, ka labākais risinājums būtu turpmāk biļetes tirgot tikai kasēs. Savukārt 13% domā, ka tas būtu jādara tikai internetā. Desmitā daļa (11%) atbalsta biļešu izlozi, bet vēl 9% aptaujāto norādījuši, ka būtu jāmeklē kāds cits tirdzniecības veids.

Tikai 2% iedzīvotāju ir norādījuši, ka priekšroka biļešu iegādē būtu jādod svētku dalībniekiem un viņu ģimenēm. Vēl 17% aptaujāto domā, ka biļešu tirdzniecības veidā nekas nav jāmaina. Bet trešā daļa (32%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Dzintars Peipa
  +1 +1 0

  Dzintars Peipa

  Tirdzniecība tikai uz konkrētu personu, gluži kā avio...
  Vai visi kas vēlas piesakās par simbolisku samaksu loterija, biļete izmantojama tikai uz personu...
  Vai sadalot uz svētku dalībniekiem, bet arī tikai personilizētu
 • ANTONINA
  +1 +1 0

  ANTONINA

  Esmu nopirkusi dziju, noadījusi trīs zeķu pārus saviem 3 dejotājiem, izkarojusi atvaļinājumu uz dziesmu svētku laiku, lai pieskatītu nākotnes dejotāju, bet neesmu nopelnījusi tiesības iegādāties biļeti, lai noskatītos koncertu, kur dejo trīs manas saimes dalībnieki. Nerunājot par to, ka bija jānodrošina piedalīšanās mēģinājumos, skatēs, koncertos, sadančos. Varbūt izdosies par 200 EUR nopirkt biļeti ss lapā. Viss taisnīgi, viss godīgi. Ko skatīsies izredzētie, kad nedziedās un nedejos sodītie?
 • Elīna
  0 0 0

  Elīna

  Tik tiešām jābūt personalizētām biļetēm. Tirgot internetā un tikai ar autorizāciju. 1 biļete uz cilvēku un lai uz tās ir vārdiņš. Savādāk jau bezkaunīgi paliek tie, kas nemaz negrib iet bet nopērk un pārtirgo tīri tikai peļņas nolūkā. Paši savu tautu apkrāpj uz patriotiskiem svētkiem. Malači ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl