Aptauja: kā iedzīvotāji vērtē Valsts kontroles darbu?

6 komentāri

Apritējuši divi gadi, kopš amata atkārtoti ievēlēta Valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Viņas vadītā iestāde ik pa laikam nākusi klajā ar nesaudzīgu kritiku par nesaimniecisku rīcību un valsts naudas tēriņiem. 

Aptaujā noskaidrots, kā iedzīvotāji vērtē pašas Valsts kontroles darbu pēdējo divu gadu laikā?

Lūgti novērtēt Valsts kontroles pēdējo divu gadu laikā paveikto darbu kopumā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē – “ļoti vāji”, bet 10 – “izcili”, vidējais Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem sniegtais vērtējums ir 4,4 punkti.

Augstāku vērtējumu – septiņus un vairāk punktu – ir snieguši 16% iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (pieci vai seši punkti) ir sniegusi ceturtā daļa (24%) aptaujāto, bet 43% iedzīvotāju par Valsts kontroli snieguši zemāko vērtējumu – viens līdz četri punkti. Vēl 17% aptaujāto nav konkrēti novērtējuši Valsts kontroles darbu.

TOP komentāri

 • latviete
  +4 +4 0

  latviete

  darbs tiek darīts, tikai rezultātu nevar sasniegt, jo - līdz galam nevar novest:SODĪT NEVAR! pie tā arī viss apstājas. Kad Valsts kontrole veiks kontroli kā strādā VID???? kāpēc VID putina ārā mazos uzņēmējus, bet lielos cēl godā? - kuri tāpat nespēj samaksāt nodokļus? Vai tāda ir valsts politika? Lielie uzņēmumi tāpat mistiskā kārtā tiek pie visiem lielajiem valsts pasūtītājiem, kur ņem mazos uzņēmumus apakšuzņēmumu lomā un TAD NESAMAKSĀ NAUDU PAR PADARĪTO DARBU, kur mazais vienkārši nevar norēķināties par materiāliem, par algām strādniekiem... un tad NĀK VID, kurš vienkārši izputina mazo uzņēmumu (izliekot no mājas, bērnus atstājot badā)... KAD ŠIS MURGS BEIGSIES? Kad beigsies "visvareno" pārākums?
 • latvietis
  +3 +3 0

  latvietis

  Darbs jau nav slikts, bet nelaime tā, ka Valsts kontrole ir ķēdes suņa lomā- riet var, taču iekost-netiek klāt.Līdz ar to arī rezultāts VK darbam ir gandrīz nejūtams. To ir ''veiksmīgi'' panākuši mūsu ''varenie'' likumdevēji, jo , nedod dievs, pieķersies nopietni kādam pietuvinātajam, kas pavērs muti, tad var arī paši iekļūt nepatikšanās.
 • Uldis Millers
  0 0 0

  Uldis Millers

  Tā ir mafija jūs cilvēkiem velkat 9 ādas nost tāpēc arī aizbrauc

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl