Komentāri

Lielākos izdevumus Latvijas iedzīvotājiem ekonomiski aktīvajā vecumā veido maksājumi par mājokli, ūdeni, elektroenerģiju, gāzi, apsaimniekošanu (76%), tam seko maksājumi par pārtiku un bezalkoholiskajiem dzērieniem (72%). Salīdzinoši bieži norādīti arī maksājumi par transporta pakalpojumiem un degvielu (42%), liecina jaunākie “TNS Latvia” aptaujas dati.

Salīdzinoši retāk lielākie izdevumi mājsaimniecībām ir par mobilo vai fiksēto sakaru pakalpojumiem un internetu (17%), veselības pakalpojumiem (16%), apģērbu, apaviem (15%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tam seko maksājumi par izglītību, bērnudārzu, skolu, augstskolu, mācību kursiem (10%), kā arī maksājumi par mājokļa iekārtošanu un mājas uzkopšanas precēm (10%).

Salīdzinoši reti kā patēriņa grupas, kuras mājsaimniecībām veido lielākos izdevumus, aptaujātie norādījuši atpūtu un kultūru, presi un grāmatas (8%), alkoholiskos dzērienus un tabaku (6%), kā arī skaistumkopšanu, apdrošināšanu, maksājumus par kafejnīcām un restorāniem (2%). 1% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl