Aptauja: iedzīvotāji vērtē Valsts prezidenta Egila Levita paveikto

Apritējuši pieci mēneši, kopš Valsts prezidenta amatā stājies Egils Levits. Jaunākajā aptaujā iedzīvotājiem lūgts novērtēt Levita līdzšinējo darbu augstajā amatā.

Atpakaļ uz rakstu

57 komentāri

 • Antra
 • Raimonds Akmens
 • Andris Vītols

  Andris Vītols

  Līga Dagdelen rakstīja, ka ...E.Levits ..''.nerūpējas par tautu bet tikai par savu kabatu. Ja domātu par tautu tad liktu pārskatīt budžetu un noņemt savu 7 x lielāku algas pielikumu.'' ... Egils Levits tagad saņem VAIRĀKAS REIZES mazāku algu, nekā iepriekšējā darbā. Netaisnīgs pārmetums. Kāpēc MELOJAT par 7x algas pielikumu. Nevienam nav tādu pielikumu !!! E.Levits ir PREZIDENTS, par kuru nav kauns, kurš grib Latvijā mazināt lielo nevienlīdzību. Palasiet E.Levita grāmatu ''Valstsgriba'' utt.
 • Andris Vītols

  Andris Vītols

  Es agrāk gandrīz neskatījos tādus komentārus, bet par E.Levitu gribēju apskatīties, ko domā...un raksta. Daži te melos pārspēj visus KRIEVIJAS PROPAGANDAS kanālus. Bet traģiski ir tas, ka šādiem viedokļiem (meliem) ir visvairāk plusiņu. Nav brīnums, ka nespējam sakarīgāku SAEIMU ievēlēt (ticam visādiem meliem). E.Levitu jau šāda ''tauta'' neievēlētu, Gobzemu vai kādu klaunu ievēlētu...par prezidentu...
 • Raimonds Akmens

  Raimonds Akmens

  https://kgb.raystar.capital/

  Mana šī gada februāra EgLe, tagad visā Pasaulē svin vīriešdzimtas dienu.
  Kopā ar Krišjāni Kariņu un bezideju izdzimteņiem, kas Jums izsauca nepatīkamas sajūtas, šis nedokumentētas dzimšanas dienas un gada dubultpilsonis, kurš arī Pamatlikuma 37. pantam neatbilst, drīkst man kurpes spodrināt.
  EgLis konsultēja Vairu Vīķi Freibergu kā atdot Abreni Krievijai bez referenduma, parakstīja vienošanos ar Krieviju par Uzvaras monumenta aizsardzību, palīdzēja par 200x samazinātiem rubļiem/repšiem noprivatizēt puslatviju.

  Un tagad Jūs atkal balsosiet par V, JV, gaidot jaunu nodokli, par AP vai JKP vai PseidoNA - paliekot bez referenduma tiesībām?
 • vitalii

  vitalii

  viņš nav prezidents --paš -darbnieks--nevar būt visas valsts prezidents ,par kuru tiesības balsot tikai 100 saeimas deputātiem..neuzskatu viņu par prezidentu , ne par kārtīgu cilvēku,,kā tas kroplis staigā ??-=-ar bārdas rugājiem .nevīžīgs un VDK biogrāfiju kabatā..un kur tad vēl viņa kolēģis --tas mērglis kariņš --amerikas gasterbaiters uz urāna raktuvēm abus un to pidarasu rinkevicu arī--citiem būs kur galu mērcēt
 • gunča

  gunča

  Gods un slava tik daudz paveicis ordeni obligāti un prēmiju 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
 • gunča

  gunča

  Kas tas tāds kautkāds žīds .Tagat bsigais patreots dirs gribās.
 • lapa23

  lapa23

  Kas tas pa Prezidentu ? itka jurists, bet pieljauj ka seima neievero likumu fujjj ..............
 • Ilze Krasovska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!