5 komentāri

Regulāras apšaudes ASV, kas beidzas traģiski, kas liek politiķiem domāt: vai nav jābūt stingrākam režīmam ieroču iegādei un glabāšanai. Vai iedzīvotāji uzskata, ka arī Latvijā jāievieš stingrāka kontrole?

“TNS” aptauja rāda, ka vairākums jeb 68% saka, – saistībā ar pēdējā laika notikumiem pasaulē, Latvijā būtu stingrāk jākontrolē ieroču nēsāšanas, iegādāšanās un glabāšanas atļaujas saņemšana. Salīdzinoši biežāk uz to norāda sievietes. Ceturtā daļa tomēr saka, ka nekas mūsu valstī šajā jautājumā nav jāmaina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Meli
  +3 +3 0

  Meli

  Drizāk jau deputāti vēlas stigru kontroli par ieročiem.
  Jo kas vainigs tas bailigs. Atlikušo mūžu staigās drebēdami no tautas
 • Janis Vizulis
 • Mežabrālis
  +1 +1 0

  Mežabrālis

  Patiesībā ierocim ir jābūt katrā mājā,it sevišķi laukos . Un stingrāka kontrole absolūti neko nedos - kas gribēs,tas ieroci tāpat sameklēs ! Tieši tāpēc ir jādod iespēja katram sevi aizstāvēt !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl