Aptauja: iedzīvotāji nav mierā ar to, ka deputātus no atbildības sargā imunitāte

2 komentāri

Daudz bijis diskusiju par to, ka politiķi ir “vienlīdzīgāki” par parastajiem mirstīgajiem. Bet ko īsti par imunitātes atcelšanu tautas kalpiem domā sabiedrība?

TNS veiktā aptauja rāda, ka lielākā daļa jeb 70% ir par šādu priekšlikumu, savukārt mazākums jeb ceturtā daļa (27%) neatbalsta ieceri atcelt tā dēvēto Saeimas deputātu administratīvo imunitāti, bet 3% iedzīvotāju nav pauduši savu nostāju šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video:

TOP komentāri

 • haralds elceris
  0 0 0

  haralds elceris

  ask! sure - atnāks elek†orāts depu†ātus pacelt uz mēslu dakšām (ērtāki jau depu†ātu pacelšanai uz dakšām trejdekšņi, bet kārtībai jābūt - sienam siena dakšas, mēsliem mēslu dakšas!), bet depu†āti rādīs elek†orātam imunitātes apliecības!
 • haralds elceris
  0 0 0

  haralds elceris

  nubet saprotams - atnāks elek†orāts depu†ātus pacelt uz mēslu dakšām (ērtāki jau depu†ātu pacelšanai uz dakšām trejdekšņi, bet kārtībai jābūt - sienam siena dakšas, mēsliem mēslu dakšas!), bet depu†āti rādīs elek†orātam imunitātes apliecības!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl