Aptauja: iedzīvotāji jaunā KNAB vadītāja darbu vērtē salīdzinoši zemu

4 komentāri

Četrus mēnešus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amatā ir Militārās izlūkošanas un drošības dienestā iepriekš strādājušais Jēkabs Straume.

TNS iedzīvotāju aptaujā secināts, ka Straumes darbam sabiedrība liek vidējo atzīmi 3,9 punkti no 10 iespējamiem, kas nav augsts vērtējums. Salīdzinoši augstāku vērtējumu (septiņus un vairāk punktu) ir snieguši vien 5% iedzīvotāju.

Vidēju vērtējumu (piecus vai sešus punkti) sniegusi piektā daļa (18%) bet zemāko vērtējumu (vienu līdz četrus punkti) sniegusi trešā daļa (31%) iedzīvotāju. Tomēr 46% iedzīvotāju pagaidām nav varējuši novērtēt KNAB jaunā vadītāja darbu.

TOP komentāri

 • s
  +2 +2 0

  s

  Strīki nedrikst-kaut ko vēl atradīs.Kamēr šis sapratīs drēbi, pienāks jaunās vēlēšanas, vai nu ar godu tiks prom no atbildības vai 4 gadus būs neaizskarami.
 • Ilva
  +1 +1 0

  Ilva

  Viņš jau nav pelnījis augstāku vērtējumu, uzskatu ka kārtējais ieliktenis. Jo par savu pirmo darāmo darbu izvirzīja algu paaugstināšanu KNABā. Ņemot vērā to, ka no tā šī darba nebija nekādas sajēgas, tā teikt var tikai .... nejēga.
 • Anda Zahovska
  +1 +1 0

  Anda Zahovska

  Cereejaam ko citu ieraudziit.Labaak buutu Striiki paneemusi,tikai tad vareetu gaidiit ko pozitivu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl