8 komentāri

Finanšu ministrija piedāvā palielināt ar nodokļiem neapliekamo ienākumu minimumu mazajām algām līdz 350 eiro. Kā to vērtē sabiedrība?

Vairākums jeb 71% Latvijas iedzīvotāju pozitīvi vērtē šādu Finanšu ministrijas piedāvājumu, bet 14% iedzīvotāju ir pret to.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni desmitā daļa (9%) iedzīvotāju norādījuši, ka nav informēti par šo ministrijas piedāvājumu, bet vēl 6% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • rrr
  +6 +6 0

  rrr

  Tad,ja tas reāli ieviesīsies dzīvē,es varbūt atgūšu 1% ticības Latvijas valdībai...Vai nav pienacis PĒDĒJAIS laiks uzlikt to nodokļu slogu uz bagātnieku pleciem????
 • jožiks
  +3 +3 0

  jožiks

  Esmu arī par to, ka tiek ieviests deputātu nodoklis un viņu alga samazināta par 50%..
 • Irina
  +4 +3 -1

  Irina

  Jūs arī nezinat,ka no šī gada 1.janvāra neapliekamais ir samazināts no 75 uz 60.eiro un saņemot algu tā bija vel mazāka kā pagājušogad decembrī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl