1 komentārs

Tiesībsargs Juris Jansons aktualizējis jautājumu par Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) darbu. Pēc viņa domām, iestāde būtu jāreorganizē vai jālikvidē, jo tā nepilda savus pienākumus. Kā tās darbu vērtē iedzīvotāji?

Tikai 23% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas darbu vērtē pozitīvi. Tikmēr 38% to vērtē negatīvi. Vēl 39% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinājumā ar pagājušā gada jūlijā veiktu aptauju, nozīmīgi ir samazinājies to iedzīvotāju īpatsvars, kuri inspekcijas darbu vērtē pozitīvi (no 32% uz 23%), un nozīmīgi pieaudzis to iedzīvotāju īpatsvars, kuri iestādes darbu vērtē negatīvi (no 25% uz 38%).

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl