1 komentārs

Pasauli satricinājis globālais kiberuzbrukums, kas skāris jau vairāk nekā 150 valstis. Vai tas satrauc Latvijas iedzīvotājus?

Lūgti novērtēt, cik lielā mērā viņus personīgi satrauc globālais kiberuzbrukums, 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”nemaz nesatrauc”, bet 10 – ”ļoti satrauc”, Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā vidējais sniegtais vērtējums ir 5,7 punkti.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši 43% iedzīvotāju. Piektā daļa (21%) iedzīvotāju snieguši salīdzinoši vidēju (5 vai 6 punkti) vērtējumu. Salīdzinoši zemāku vērtējumu (1 līdz 4 punkti) sniegusi trešā daļa (31%) iedzīvotāju. 5% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Ja pats nepiedzīvo, tad arī neskar! Man garām tas mēģinājums ielauzties datorā nepagāja. Paldies Dievam, gadījās caur labiem sakariem pašā vakarā sarunāt kolosālu datoriķi, kas atrisināja problēmu. Godīgi sakot - aleluja!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl