8 komentāri

Mēnesi streikoja daļa ģimenes ārstu, un tiek pieļauts, ka kaut kādas protesta akcijas turpināsies. Kādas ir iedzīvotāju domas – vai bija jēga mediķiem streikot?

Lūgti novērtēt, cik lielā mērā ģimenes ārstiem ar streiku ir izdevies sasniegt sev vēlamo rezultātu 10 punktu skalā, vidējais Latvijas iedzīvotāju sniegtais vērtējums ir 4,1 no 10 iespējamiem punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai 10% iedzīvotāju uzskata, ka mediķiem tiešām ir izdevies panākt labu rezultātu. Ceturtā daļa snieguši salīdzinoši vidēju (5 vai 6 punkti) vērtējumu. Tomēr vairākums – 47% – aptaujāto uzskata, – jēgas streikam nebija, jo rezultāts sasniegts nav.

TOP komentāri

 • Ērika Krimska
  +9 +7 -2

  Ērika Krimska

  Bija jēga.....daudz cilvēku tika pamesti nomiršanai un viss uzkrāmēts uz ātro pleciem!
 • bļāviens
 • Boogey Man
  +9 +6 -3

  Boogey Man

  Tos labākos salikt aptiekās, poliklinikās-pārējos vnk atlaist. Man piemēram nav viņš vajadzīgs! Ja kkas nav labi, tā uz poliklīniku pa taisno. Man tas starpnieks bijis nebijis un nn...er tādi mums jāuztur.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl