1 komentārs
Aptauja: cik svarīga Latvijas iedzīvotājiem ir Halovīna svinēšana?
Foto: Pixabay.com

Ir oktobra pēdējā diena, un tas ir laiks, kad ASV īpaši un nu jau arī daudzās citās valstīs tiek svinēts Halovīns. Cik daudziem šie svētki ir svarīgi arī Latvijā?

“Kantar TNS” veiktā aptauja rāda, ka rudenī mūsu valsts iedzīvotāji vislabprātāk svin Zinību dienu jeb 1. septembri, tad seko Tēva diena, trešajā vietā ir skolotāja diena un pēc tam Mārtiņdiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un salīdzinoši retāk iedzīvotāji ir norādījuši, ka svin Halovīnu, Miķeļdienu. Savukārt 4% iedzīvotāju atzīmē veļu laiku. Tikmēr 41% respondentu norādīja, ka nevienus no minētajiem svētkiem nesvin.

TOP komentāri

  • Anita
    +2 +1 -1

    Anita

    Latvietis ir tendēts uz elkdievību. Ja dzīvais Dievs viņam nav vajadzīgs, tad pieķeras, nu ķirbim. Pajautāsim svinētājiem, ko tas nozīmē...lielākā daļai nebūs ne jausmas- "bara" līdzskriešana.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl