1 komentārs
Aptauja: cik svarīga Latvijas iedzīvotājiem ir Halovīna svinēšana?
Foto: Pixabay.com

Ir oktobra pēdējā diena, un tas ir laiks, kad ASV īpaši un nu jau arī daudzās citās valstīs tiek svinēts Halovīns. Cik daudziem šie svētki ir svarīgi arī Latvijā?

“Kantar TNS” veiktā aptauja rāda, ka rudenī mūsu valsts iedzīvotāji vislabprātāk svin Zinību dienu jeb 1. septembri, tad seko Tēva diena, trešajā vietā ir skolotāja diena un pēc tam Mārtiņdiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un salīdzinoši retāk iedzīvotāji ir norādījuši, ka svin Halovīnu, Miķeļdienu. Savukārt 4% iedzīvotāju atzīmē veļu laiku. Tikmēr 41% respondentu norādīja, ka nevienus no minētajiem svētkiem nesvin.

TOP komentāri

  • Anita
    +2 +1 -1

    Anita

    Latvietis ir tendēts uz elkdievību. Ja dzīvais Dievs viņam nav vajadzīgs, tad pieķeras, nu ķirbim. Pajautāsim svinētājiem, ko tas nozīmē...lielākā daļai nebūs ne jausmas- "bara" līdzskriešana.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl