Aptauja: Cik no mums svinēs 8. martu?

Komentāri

Lielākā daļa – 74% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju – plāno svinēt 8. martu jeb tā dēvēto “sieviešu dienu”, atklāj pētījumu aģentūras TNS veiktā iedzīvotāju aptauja.

Tikmēr 23% iedzīvotāju 8. martu nesvinēs, un vēl 3% nav snieguši skaidru atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No tiem, kuri svinēs “sieviešu dienu”, visbiežāk (38%) šo dienu plāno pavadīt mājās pie svētku galda. Vēl 17% svinētāju dosies viesos pie radiem vai draugiem.

Katrs desmitais (12%) dosies uz koncertu, izrādi vai izstādi, bet vēl 2% pasniegs dāvanu un ziedus, un 1% sev mīļās sievietes plāno apsveikt kādā citā veidā. Savukārt vēl 1% “sieviešu dienu” plāno svinēt darbā.

Ceturtā daļa (25%) aptaujāto pagaidām nezina, kā tieši svinēs šo dienu, bet labprāt to darītu.

Vai Tu svinēsi 8. martu?

Rezultāti:
42%

Jā, noteikti

26%

Nē, tie man nav svētki

32%

Speciāli nē, bet varbūt sanāks

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl