2 komentāri

Pirmsvēlēšanu laikā daudzi politiskie spēki norāda uz migrācijas problēmām, sola tās risināt un panākt, ka Latvijā atgriežas daudzi ārvalstīs dzīvojošie. 

Aptaujā noskaidrots, cik iedzīvotāju, kuri dzīvo Latvijā, domā par mūsu valsts pamešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kantar TNS” veiktā aptauja internetā rāda gana drūmu ainu – 36% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem norādījuši, ka viņi paši vai kāds no viņu radiem/paziņām tuvākā nākotnē plāno doties labāku dzīves apstākļu meklējumos ārpus Latvijas. 49% aptaujāto vai viņu paziņas to darīt negrasās.

Salīdzinot šos datus ar pētījuma rezultātiem 2016. gada nogalē, labā ziņa ir tā, ka šobrīd ir būtiski pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri paši, viņu radi vai paziņas nedomā par Latvijas pamešanu.

TOP komentāri

  • Protams
    +4 +4 0

    Protams

    Nedodas prom labākas dzīves meklējumos, bet dodas prom no varas nihilisma, mobinga, nesakārtotu attiecību. Iet uz darbu šeit kā uz katorgu. Vagars jau priekšā.
  • letins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl