Aptauja: cik bieži iedzīvotāji ir saskārušies ar negodprātīgiem policistiem?

19 komentāri

Policijā noris pašattīrīšanās – tā “900 sekundēs” iepriekš sacīja policijas priekšnieks Ints Ķuzis. Šā gada laikā korupcijas dēļ atlaisti 10 policisti, par braukšanu reibumā darbu zaudējis 21 darbinieks. Cik bieži iedzīvotājiem nācies saskarties ar negodprātīgiem policistiem?

TNS veiktā aptauja vēsta, ka absolūtais vairākums (91%) iedzīvotāju pēdējā gada laikā personīgi nav saskārušies ar korupciju no policijas vai policista puses. Tomēr 6% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka pēdējā gada laikā personīgi ir saskārušies ar korupciju. Vēl 3% respondentu nav pauduši viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Girts Liepins
  +2 +2 0

  Girts Liepins

  Diemžēl, bet gadījumi ir vairāki. Ceļu policists K. ārpus darba laika kafejnīcā izdzer 3 x pa 100 gr brendija un brauc ar mašīnu. Ceļu policists M. ārpus darba laika, iespējams lietojis alkoholu, sēž blakus džipā, ar kuru šoferis T. alkohola reibumā brauc pa pludmali. Ceļu policists Ģ. ārpus darba laika vairākkārt makšķerē bez makšķerēšanas kartes, par ko ticis divas reizes sākotnēji brīdināts un trešajā reizē administratīvi sodīts, turklāt pārsniedza atļauto makšķerēšanas rīku skaitu un kronis visam - kā policijas darbinieks nereaģēja uz notiekošajiem likuma pārkāpumiem sev blakus, ignorēja cita makšķernieka likuma pārkāpumus, kurš salika ālinģos vairākus desmitus stacionārās ūdas. Policists Kuldīgā zvana pa mobilo telefonu pie rumbas noķertam nēģu maluzvejniekam un brīdina to, ka citiem policijas darbiniekiem kopā ar zivju inspektoriem paredzēts pārbaudīt viņa transporta līdzekli. Policists G.P., kurš veica sabiedriskās kārtības uzraudzību Grobiņas pilsētas svētku laikā, ignorēja citas personas smēķēšanu sabiedriskā vietā un uzvedās bravūrīgi, kad viņam tika aizrādīts par blakus esošo smēķētāju. Tāpat šis policists uzvedās bravūrīgi uz ceļa laikā, kad viņa kolēģe sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par CSN pārkāpumu.
 • Sanita Raga
  +1 +1 0

  Sanita Raga

  Mīļo, Renāriņ! Es ļoti cenšos tos pat ievērot! Priecājies par sevi, ja reiz tik pareizs! Bučaaaaas
 • Vadims Kislovs
  +1 +1 0

  Vadims Kislovs

  es jau no 78 gada regulāri saskaros ar mentiem bet mentu kurš izraisītu daudzmaz cilvēcīgu manu atieksmi pret viņiem saticis nēesmu ne ārpusē ne ieslodzījuma vietās,visi tur ir gnīdas bet muniķi-tas jau ir īpašs stāsts. Skolas laikos visu dalījās daudzmaz grupās-bij sportisti bij botāniķi bij hulīši bet tagadējie muniķi neiederējās nekur-viņus nepieņēma ,viņus vienaudžu parasti arī sita un te .... forma,vara,iespēja zemiski revanšēties - tāda ir Latvijas Brīvvalsts spēka resursi bet jautājums tikai viens-vai kara gadījumā valsts dos ieročus rokās tautai ? diez vai jo tad pirmie kas to jutīs būs ne ienaidnieks bet minicipālā policija un .... pelnīti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl