Aptauja: cik apmierināti ar 12. Saeimas darbu ir iedzīvotāji?

Pievienot komentāru
Aptauja: cik apmierināti ar 12. Saeimas darbu ir iedzīvotāji?
RŪTA KALMUKA, F64

Finiša taisnē iegājis šā Saeimas sasaukuma darbs – šodien deputāti sanāk uz pēdējo šā sasaukuma sēdi pirms parlamenta vēlēšanām. Cik apmierināti ar šīs Saeimas darbu ir Latvijas iedzīvotāji?

Lūgti 10 punktu skalā novērtēt savu apmierinātību ar 12. Saeimas darbu kopumā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”, vidējais Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem sniegtais vērtējums ir 3,4 punkti.

Augstāku apmierinātības vērtējumu (7 un vairāk punktu) ir snieguši 6% iedzīvotāju. Vidēji apmierināti ar 12. Saeimas darbu, dodot piecus vai sešus punktus ir ceturtā daļa (26%) aptaujāto, bet 64% iedzīvotāju ir snieguši zemāku novērtējumu jeb 1 līdz 4 punkti. 4% pilsoņu nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Tikmēr piektā daļa (20%) Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem uzskata, ka esošais – Saeimas sasaukums ir strādājis efektīvāk nekā iepriekšējais – 11. Saeimas sasaukums. Puse (54%) aptaujāto tā nedomā, bet ceturtajai daļai (26%) par to nav konkrēta viedokļa.