Komentāri
Aptauja: 80% Latvijas jauniešu uzskata, ka darba prakse dod iespēju iedziļināties profesijā
Foto: Dāvis Ūlands, f64

Vairums jeb 80% Latvijas jauniešu uzskata, ka darba prakse dod iespēju iedziļināties un iegūt pieredzi reālā darba vidē, liecina “SEB bankas” veiktā aptauja.

Savukārt 60% jauniešu uztver praksi kā iespēju satikt profesionāļus, kuri ir gatavi dalīties zināšanās, kā arī pārbaudīt, vai izvelētā profesija ir piemērotākā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā minēto, “SEB banka” nākamnedēļ 12.jūlijā plkst.11 brančotavā “Spārnos”, Tērbatas ielā 28, Rīgā, rīkos diskusiju “#PārbaudiPraksē: Vai iedomas atbilst realitātei”, kuras laikā tiks pārrunāti jautājumi, vai darba tirgū piedāvātās iespējas atbilst jauniešu vēlmēm, bet jauniešu prasmes – darba devēja gaidītajam, kā arī kāda nozīme darba praksei ir mūsdienās un cik svarīgi no darba devēja puses piedāvāt praksi ar pievienoto vērtību.

Pasākumā par mūsdienu jauniešu vēlmēm un vajadzībām darba vidē un praksē stāstīs Latvijas Universitātes profesore Zanda Rubene, par pašreizējo situāciju darba tirgū un prakses nozīmi jauniešu karjerā informēs portāla “prakse.lv” vadītājs Jānis Logins, bet “SEB bankas” inovāciju vadītājs Kārlis Karolis iepazīstinās ar programmu “youthLAB”, kuras laikā jaunieši iejūtas start-up uzņēmēju lomā. Vienlaikus televīzijas personība Lelde Ceriņa dalīsies pieredzē par praksē piedzīvoto un pirmajiem soļiem karjerā, bet “SEB bankas” “youthLAB” dalībniece Amanda Razma atklās, kāpēc izvēlējās praksi bankā un ko sagaida no programmas.

“SEB bankas” interneta aptauja veikta šā gada jūnijā, un tajā piedalījās 1080 jauniešu vecumā no 18 līdz 25 gadiem

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl