6 komentāri

Pārcelties uz dzīvi citur – cik daudzi no mums vēlas mainīt dzīves vietu un varbūt pat arī valsti?

TNS aptauja liecina, ka desmitā daļa (10%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka tuvākā gada laikā plāno pārcelties uz dzīvi citur Latvijā vai ārpus tās. 78% šādas krasas pārmaiņas negrasās veikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No tiem, kuri tuvākā gada laikā plāno pārcelties, 26% vēlas dzīvot citā pilsētā tepat Latvijā. Savukārt desmitā daļa (10%) – uz dzīvi laukos. Bet tālāk ir satraucošs fakts – trešā daļa iedzīvotāju grasās pārcelties uz dzīvi kādā citā valstī Eiropā; 5% izvēlas dzīvi Krievijā vai citā NVS valstī, bet 15% TNS aptaujāto – uz dzīvi ārpus Latvijas – vienkārši uz kādu citu valsti.

TOP komentāri

  • Ieva Ieva Ieviņa
    0 0 0

    Ieva Ieva Ieviņa

    es noteikti neplānoju,bet ja man būtu piedāvājums tur kur saule spīd spožāk,palmu ēnā,nemaz daudz nedomātu,sakrāmētu čumadānu un aizbrauktu,bet uz UK,pat par lielu naudu nē,ja man piemaksātu,nebrauktu!! Vispār man tepat ir gana labi LV,tikai šogad nebija vasara,ļoti mīlu sauli,jūru!!!
  • Ritvars Vibans
  • Ligita Balode

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl