Komentāri

Jau pāris mēnešus darbojas Saeimas Analītiskais dienests, kura mērķis nākotnē būs izstrādāt zinātniski pamatotus ieteikumus deputātiem par dažādiem likumprojektiem. LNT raidījums “900 sekundes” interesējās – vai sabiedrība zina par šāda dienesta darbu.

Tikai 1% aptaujāto saka, ka ir ļoti labi informēti par Saeimas Analītiskā dienesta darbu. Katrs piektais ir kaut ko dzirdējuši par tā darbu, bet vairums jeb 76% neko nezina par Saeimas Analītisko dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtā daļa (24%) no tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir informēti vai dzirdējuši par Saeimas Analītiskā dienesta darbu, uzskata, ka tas uzlabos Saeimas darba kvalitāti. Tomēr 48% domā, ka neko būtisku parlamenta darbā tas nemainīs. Bet 28% procentiem nav viedokļa par dienesta darba vajadzību un kvalitāti.

Video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl