Komentāri

Jau pāris mēnešus darbojas Saeimas Analītiskais dienests, kura mērķis nākotnē būs izstrādāt zinātniski pamatotus ieteikumus deputātiem par dažādiem likumprojektiem. LNT raidījums “900 sekundes” interesējās – vai sabiedrība zina par šāda dienesta darbu.

Tikai 1% aptaujāto saka, ka ir ļoti labi informēti par Saeimas Analītiskā dienesta darbu. Katrs piektais ir kaut ko dzirdējuši par tā darbu, bet vairums jeb 76% neko nezina par Saeimas Analītisko dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtā daļa (24%) no tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir informēti vai dzirdējuši par Saeimas Analītiskā dienesta darbu, uzskata, ka tas uzlabos Saeimas darba kvalitāti. Tomēr 48% domā, ka neko būtisku parlamenta darbā tas nemainīs. Bet 28% procentiem nav viedokļa par dienesta darba vajadzību un kvalitāti.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl