Aptauja: 68% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka valsts amatpersonām un politiķiem būtu jāļauj vakcinēties prioritāri

Vairākums jeb 68% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka valsts amatpersonām un politiķiem būtu jāparedz iespēja tikt vakcinētiem prioritāri, lai tādā veidā rādītu pozitīvu piemēru pārējai sabiedrībai, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” veiktās aptaujas dati.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Sandra Berķe
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Es tomēr gribētu,lai pirmos vakcinē vecos cilvēkus, valdība lai pagaida.
 • Re kā

  Re kā

  Medicīna gandrīz iznīcināta,vēl Kariņš to pašu grasījās samazināt. Tagad vēl grasās piesaistīt armiju vakcinācijā. Vai var uzticēties cilvēkam, kurš ar saviem neadekvātajiem rīkojumiem,cilvēkiem atņēma darbu,atstājot bez iztikas, izpostīja Latvijas ekonomiku,posta izglītību.Protams, vakcīnas veidā cenšas pierādīt savu rīcību,lai pateiktu,piedodiet es centos,bet nekas nesanāca.Covids ir tikai acu aizmālēšanai.
 • Aŗija Bluma

  Aŗija Bluma

  VISU VALDĪBU VAKCINĒT PIRMOS, LAI VAR STRĀDĀT PILNVĒRTĪGI UN ATKLĀTI ..... PIETIEK MĀŽOTIES!!!!!!!
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Vai die! Kad mums valdība kur atļauju prasījusi :) ja tās vakcīnas ir tiešām labas....gan sen augšgals pa kluso sapotējies ;)
  • Anda Zahovska

   Anda Zahovska

   Ērika Krimska Vai Juus taa riikotos?Es nee un arii vairaakums no valdiibas nee.
  • Ērika Krimska
 • Antra Mazā

  Antra Mazā

  Atkal kāda mistiska aptauja, ko laikam viņi vec Skaties.lv birojā.
  Es piedalijos Pavļuta taisītā aptaujā, rezultāts bija pilnīgi pretējs.
 • Laima Ludena

  Laima Ludena

  Ir cilvēki, kas potes saņēmuši, bet nupat ir covid pozitīvi... Absurds...
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Laima Ludena
   Ja pieņem, kad Jūsu sacītais ir taisnība, tad par to nevar klusēt, kā minimums ir jāziņo SPKC, jo viņiem tādu datu nav.
   Šonedēļ pirmie vakcīnu veicēji saņems otro potes devu, bet ja kāds ir slims, viņš to nedrīkst darīt.
   .
   Pēc maniem datiem ,kādu mediķi pēc ilgstoša kontakta ar C19 pozetīvu personu, paglāba jau pirmā vakcīnas deva (pārbaudija veicot testu)
  • Inita Munce - Jaunzeme

   Inita Munce - Jaunzeme

   Antra Mazā man paziņu pēc pirmās potes nepaglāba no covid saslimšanas.
   Pote - nepaglābj no pozitīva ,bet atvieglo saslimšanas simptomus.
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Inita Munce - Jaunzeme
   Pēc teorijas ,saņemot 2 devas vakcīnu un vēl nedēļu pēc pēdējās devas, vakcīna ir efektīva. Bet ir jau pierādijies, kad jau pēc pirmās devas tā sāk savu darbu, "karot" ar C19 vīrusu un vakcinētie cilvēki vairs neslimo ar smagu slimības gaitu.
  • Liga Linina

   Liga Linina

   Laima Ludena Vai tad nebija tā, ka vajag abas potes, lai izveidotos imunitāte? Mums laikam vēl nav otrā pote ārstiem šaspricēta. Un pēc tam vēl nepieciešams periods kad organisms izveido imunitāti?
  • Laima Ludena

   Laima Ludena

   Liga Linina pilnīgi man po, bet sen jau saprotams ka šis viss ir kārtējais plāns cilvēku zombesanai. Kas grib potēties, welcome... Es to nedarīšu un savējos sargāšu no tām šausmām. 👍🤭
  • Liga Linina

   Liga Linina

   Laima Ludena Bet ja Jums viss PO, tad kāpēc rakstat komentāru? Ja Jūs ticat zombēšanai, tad apgāžiet esošo ar savu iespēju izteikties un sarunā pierādot ka Jūsu zināšanas ir spējīgas apgāzt šo vakcinēšanos, nevis tikai meklējiet 10 sekunžu slavu. Un kur garants, ka Jūs netiekat zombēta ar pretēju efektu - visas valsts iekārtas nicināšanai un ticībai ka visi ir aitas utt? Bet pati neredzat ka esat otras puses aita. Ka Jūs izmanto, lai Jūs būtu naidīga pret valsti kurā dzīvojat?
  • Laima Ludena

   Laima Ludena

   Liga Linina es tāpat kā citi brivi drīkstu izteikt savu viedokli, ne tikai covid ticīgie to drīkst darīt. Netaisos ar galvu skriet sienā lai tādai kā jums ko pierādītu. Es skatos 360' nevis tikai taisni. Veselību jums 👍🌲
  • Laima Ludena

   Laima Ludena

   Antra Mazā jā, man paziņas arsti ir saslimuši nupat, bet pote bija 30.dec. Es to nedrīkstu darut, to var darīt pats tas cilvēks, bet vinji visi iebiedēti. Diez vai to darīs... 😬😕
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Laima Ludena
   Kādā ziņā iebiedēti?
   Tas nav nekas neparasts, kad pēc pirmās devas saslimst, par to arī brīdina, ka tā varētu būt, tapēc lūdz piesargāties, lai nesaslimtu un spētu iegūt otro devu noteiktā laikā, bet ja saslimst, tad jānogaida otrās devas saņemšanu.
 • Zane

  Zane

  Kurš gan ticēs, ka viņiem tiešām špricē vakcīnu, nevis vitamīnus? Man tas nebūs nekāds rādītājs un piemērs. Rādītājs ir testēta ilgstoši vakcīna un tāpat es viņu nelietotu. Imunitāti iegūsim dabīgā ceļā, dabā viss ir iekārtots. Stiprākie izdzīvo, un visam jānotiek dabiski.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!