1 komentārs

Lai mazinātu pašvaldību vēlmi aprēķināt augstu nekustamā īpašuma nodokli (NĪN), izskanējis ierosinājums valsts budžetā novirzīt visu pašvaldību iekasēto NĪN, ja ieņēmumi no tā pārsniegs pašvaldību iepriekš prognozēto summu.

Piektā daļa jeb 22% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta šo ierosinājumu. Tikmēr vairāk nekā puse 58% aptaujāto ir pretējās domās un to neatbalsta. Vēl piektā daļa 20% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Ivo Tellis
    +3 +3 0

    Ivo Tellis

    Vai vispār kāds saprot, ko nozīmē novirzīt vai nenovirzīt NĪN. Pašvaldībām beidzot ir jabūt vēlētāju kalpiem, nevis kungiem. Rīgas mēsli jau jūtas kā karaļi kremļa pasparnē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl