Komentāri

Lai mazinātu atsevišķu pašvaldību apetīti izrakstīt augstus nekustamā īpašuma rēķinus, kā arī mazinātu iespējas neīstenot sociāli atbildīgu politiku, tiek rosināts valsts budžetā novirzīt visu pašvaldību iekasēto nodokli, kas pārsniegs prognozi. Vai sabiedrība atbalsta šādu domu?

Koalīcijas partneri pagaidām nesteidzas paust atbalstu šai idejai, taču reizē tiek arī pausta gatavība par to diskutēt. Daļa politiķu saka, – aktuāls jautājums, vai ierosinājums sasniegs mērķi, kas paredz panākt, lai, piemēram, Rīgas dome atteiktos no nepamatoti augstiem maksājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt TNS aptaujā secināts – ceturtā daļa (27%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ideju par to, ka pašvaldībām būtu jāpārskaita valstij tā nekustamā īpašuma nodokļa ieņēmumu daļa, kas pārsniegs noteikto prognozi. Tomēr 46% ir pret to. Vēl 27% nezina vai šāds ierosinājums ir labs vai slikts.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl