Komentāri

Lai mazinātu atsevišķu pašvaldību apetīti izrakstīt augstus nekustamā īpašuma rēķinus, kā arī mazinātu iespējas neīstenot sociāli atbildīgu politiku, tiek rosināts valsts budžetā novirzīt visu pašvaldību iekasēto nodokli, kas pārsniegs prognozi. Vai sabiedrība atbalsta šādu domu?

Koalīcijas partneri pagaidām nesteidzas paust atbalstu šai idejai, taču reizē tiek arī pausta gatavība par to diskutēt. Daļa politiķu saka, – aktuāls jautājums, vai ierosinājums sasniegs mērķi, kas paredz panākt, lai, piemēram, Rīgas dome atteiktos no nepamatoti augstiem maksājumiem.

Savukārt TNS aptaujā secināts – ceturtā daļa (27%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ideju par to, ka pašvaldībām būtu jāpārskaita valstij tā nekustamā īpašuma nodokļa ieņēmumu daļa, kas pārsniegs noteikto prognozi. Tomēr 46% ir pret to. Vēl 27% nezina vai šāds ierosinājums ir labs vai slikts.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl