Aptauja: 40% Latvijas iedzīvotāju iecerējuši vērot Pasaules čempionāta hokejā translācijas

2 komentāri
Aptauja: 40% Latvijas iedzīvotāju iecerējuši vērot Pasaules čempionāta hokejā translācijas
EVIJA TRIFANOVA/LETA

Gandrīz 40% Latvijas iedzīvotāju iecerējuši vērot Pasaules čempionāta hokejā spēļu translācijas, tostarp 76% čempionātu vēros ģimenes lokā savās mājas, paši uzburot sportisko atmosfēru pie ekrāniem un iejutīsies kā skatītāji arēnas pirmajā rindā, liecina “Tet” aptauja.

Gandrīz piektdaļa sportistu atbalstītāju ir nolēmuši čempionātu vērot kopā ar draugiem, esot brīvā dabā, vai video zvanā no savām mājām. Turklāt katrs piektais gatavojas noskatīties visas čempionāta spēles.

Aizrautīgākie hokeja fani gada lielāko notikumu gaida ar nepacietību. Veiktā aptauja liecina, ka gandrīz 80% iedzīvotāju, kuri ieplānojuši skatīties hokeju, sekos līdzi Latvijas izlases spēļu tiešraidēm un vairāk nekā puse vēros fināla un pusfināla sacensības tiešraidē.

Turpretim gandrīz 20% aptaujāto par čempionāta skatīšanos vēl nav izlēmuši.

“Tet” pieļauj, ka maija nogalē un jūnija sākumā  gandrīz ikvienā mājā jūtamā hokeja gaisotne arī respondentiem, kas vēl šaubās, liks ieslēgt ekrānus un just līdzi pasaules labākajiem hokejistiem.

Pēc “Tet” pieprasījuma “Norstat” veiktajā aptaujā piedalījās 1004 respondenti no visas Latvijas. Aptauja veikta no 29. aprīļa līdz 5. maijam.

Lasi vēl:

2 komentāri