1 komentārs

Ar neprofesionālu Valsts policijas darbinieku rīcību saskārušies 37% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā, liecina TNS veiktā aptauja.

Tikmēr vairāk nekā pusei iedzīvotāju nav bijusi darīšana ar neprofesionāliem policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir saskārušies ar neprofesionālu Valsts policijas darbinieku rīcību, visbiežāk nav paticis, ka policists nenosauc savu uzvārdu, amatu un dienestu, kuru tas pārstāv, vai arī policists ir izturējies rupji.

Salīdzinoši bieži iedzīvotāji ir saskārušies ar to, ka policijā atsakās pieņemt iesniegumu, 16% gadījumu policists ir pieprasījis kukuli, vēl citos gadījumos likumsarga rīcība bijusi nekompetenta un neprofesionāla, veicot tiešos dienesta pienākumus.

Retāk iedzīvotāji ir sakārušies ar to, ka policists nepamatoti izmanto spēku, demonstrē vienaldzību vai nav ieinteresēts dienesta pienākumu veikšanā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl