Aptauja: 37% iedzīvotāju saskārušies ar neprofesionāliem policistiem

1 komentārs

Ar neprofesionālu Valsts policijas darbinieku rīcību saskārušies 37% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā, liecina TNS veiktā aptauja.

Tikmēr vairāk nekā pusei iedzīvotāju nav bijusi darīšana ar neprofesionāliem policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir saskārušies ar neprofesionālu Valsts policijas darbinieku rīcību, visbiežāk nav paticis, ka policists nenosauc savu uzvārdu, amatu un dienestu, kuru tas pārstāv, vai arī policists ir izturējies rupji.

Salīdzinoši bieži iedzīvotāji ir saskārušies ar to, ka policijā atsakās pieņemt iesniegumu, 16% gadījumu policists ir pieprasījis kukuli, vēl citos gadījumos likumsarga rīcība bijusi nekompetenta un neprofesionāla, veicot tiešos dienesta pienākumus.

Retāk iedzīvotāji ir sakārušies ar to, ka policists nepamatoti izmanto spēku, demonstrē vienaldzību vai nav ieinteresēts dienesta pienākumu veikšanā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl