Komentāri

Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD) uzdots izanalizēt vairāku Latvijā tirgoto importa pārtikas produktu sastāvu un noteikt, vai šie produkti ir tādi paši kā šo zīmolu ražojumi, kas tiek tirgoti Rietumvalstīs. Ko darīs Latvijas iedzīvotāji, ja pārbaudēs atklāsies atšķirības?

Gadījumā, ja šo pārtikas produktu sastāvs atšķirsies, 34% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sacījuši, ka šos produktus turpmāk vairs nepirks. 23% aptaujāto domā, ka viņi tos turpinās pirkt tāpat kā iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 22% iedzīvotāju norādījuši, ka produktu sastāvam ikdienā uzmanību nepievērš. 2% aptaujāto sacījuši, ka izvērtēs situāciju un tad pieņems lēmumu, vai iegādāties šos produktus. 1% jau tagad ikdienā ievestos produktus nepērk, un vēl 1% iedzīvotāju ir norādījuši kādu citu atbildi. Tikmēr 16% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl