Komentāri

Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD) uzdots izanalizēt vairāku Latvijā tirgoto importa pārtikas produktu sastāvu un noteikt, vai šie produkti ir tādi paši kā šo zīmolu ražojumi, kas tiek tirgoti Rietumvalstīs. Ko darīs Latvijas iedzīvotāji, ja pārbaudēs atklāsies atšķirības?

Gadījumā, ja šo pārtikas produktu sastāvs atšķirsies, 34% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sacījuši, ka šos produktus turpmāk vairs nepirks. 23% aptaujāto domā, ka viņi tos turpinās pirkt tāpat kā iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 22% iedzīvotāju norādījuši, ka produktu sastāvam ikdienā uzmanību nepievērš. 2% aptaujāto sacījuši, ka izvērtēs situāciju un tad pieņems lēmumu, vai iegādāties šos produktus. 1% jau tagad ikdienā ievestos produktus nepērk, un vēl 1% iedzīvotāju ir norādījuši kādu citu atbildi. Tikmēr 16% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl