Apsver iespēju atteikties no centralizētajiem eksāmeniem vidusskolu absolventiem

Ar radikālām idejām par izmaiņām vidusskolēnu eksaminācijas sistēmā nācis klajā izglītības ministrs Kārlis Šadurskis (V), taču vadošās augstskolas par tām ir skeptiskas.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Uzmini nu

  Uzmini nu

  Cerams ka šis nav fufelis un tā būs , būtu jau labi . Nebūtu mokas .
  • Alien

   Alien

   Nu un kur tad ir mokas?! 4 elementārus ekšus uzrakstīt sakarīgā līmenī? Točna jaunā paaudze būs padebīli mīzeļi... Kkas līdzīgs šadurskim.
 • Sviests

  Sviests

  Tad jēga vispār skolā iet?Ar katru gadu likumi debīlāki paliek.stulbums kkāds
 • Re
 • @Scmic

  @Scmic

  Centralizētie eksāmeni ir skolas kvalitātes rādītājs. To rezultāti ir publiski pieejami visiem un katrs var redzēt - cik sūdīga vai laba ir skola. Tos atceļot šādi vērtēt skolas vairs nebūs iespējams.
 • SO.

  SO.

  Noskatījos Rīta Panorāmā interviju ar K.Šadurski.Interesanti, vai viņš ir spējīgs kādu ideju izdomāt, izanalizēt, izskaitļot pozitīva rezultāta iespēju un tad runāt.Vai mums ir akmenī iekalts izglītības,veselibas, aizsardzības utt vai valsts budžets, paredzēts attīstībai?Teikums-mēs nevaram bērnu no gultas aizvest pa tiešo uz skolu-kad viņš pēdējo reizi ziemas salā ceļmalā ir gaidījis autobusu, kurš, iespējams, ir kaut kur iestidzis nenotīrīta ceļa dēļ un labākajā gadījumā kavējas?Vai tiešām mums vajag ūdensgalvu Rīgu un tukšu pārējo valsti?
 • budzis

  budzis

  Hehehe Tas nozīmē, ka 1/2 netiks neviena augstskolā, ja būs katrā jākārto iestājeksāmeni - tagad iesniedz papīrus 10 skolās un tad 1 tiek iekšā. Pēc Šadurska sanāks, ka mēģināt varēs labi ja 2 (katrā būs tak jākārt 2-3 eksāmeni)
  • Alien

   Alien

   Netiks budžetā, pa maksu jau faktiski visas saka tik nāc, un būsi speciālists :D Univeru prasības samazināsies un nāks mums padebīli ļaudis ārā...
 • Sarma

  Sarma

  Viņš varētu netēlot baigo domātāju.Īstenībā eksāmenus iestājoties uztaisīt,tā ir tā pati padomju laika sistēma,nekas vairāk.Tāpat kā ar sešgadnieku laišanu skolā.Tēlo ka nu kaut ko svarīgu izdomājis,bet īstenībā tas viss ir tas pats jau bijušais vecais.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!