Prokuratūra cēlusi apsūdzību audžuvecākiem, kuri vairāku gadu garumā vērsuši fizisku un emocionālu vardarbību pret astoņiem bērniem, tostarp divas nepilngadīgās meitas cietušas no audžutēva seksuālās vardarbības.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • .......

  .......

  Sauciet vārdos Latvijas lepnumus...lai tad visi zin kādi lepnumi dzīvo latvijā!
 • Ilžuks

  Ilžuks

  Šausmas,es tos vecākus iznīcinātu līdz pēdējam😠😠😠😠kropļi tādi.vēl seksuāli izmantoja tad kur tā māte bija kad neredzēja neko.nu tas vecis vairs nav dzīvotājs.cietumw nwve garantēta jau pirmajā mēnesī.
 • Irēna Mežale

  Irēna Mežale

  Manuprāt,bērnu aizsardziības inspektori nav savos amata augstumos,nereaģē.Vajadzētu izvērtet kurām ģimenēm dot bērnus,tas ir pamatu pamats,jo tiem,kuriem patik glābt,citu,bieži vien paši glābjami.te vajadzetu vismaz 15 konsultācijas pie dažādiem psihoterapeitiem,/un veidiem/lai var atklāt,pirms,tiek dots audžuģimenes statuss kas īsti ir tajos nākamajos audžuvecākos iekšā,Pazistu daudzas labas,audžuģimenites kas gadiem rupejas,par pamestajiem berniņiem, bet vairākums no tām,ir izdegušas,jo gadu desmitiem,nav bijuši atputā.Tā nedrikst notikt kad ģimenes bez pārtraukuma strādā,un aiz vien ņem nākamos,nākamos bērniņus.Domāju,ka šo faktoru vajadzetu ņemt vērā,gan BT,gan,BTAI,pirms ievieto nākamos. Nevajadzētu uzspiest,jo bērni nāk,ar vien smagākām diagnozēm,un audžuvecāki, nespej tikt galā,jo ir izdeguši.Ir jāļauj,vai jāpiespiež,ja citādi nevar,audžuvecākus restartēties,pirms ņem,nākamos,ieteiktu,vismaz pusgadu,ja berni ir bijuši ģimenē gadu.Audžuģimenes bieži vien pārvērtē savus spekus,un kontrolējošām iestādēm vajadzetu sekot,biežāk,ka jūtas tieši audžuvecāki.
 • Rolands.

  Rolands.

  Bērni esot ziņojuši bāriņtiesai,jo vardarbība esot ilgusi 12 gadus. Bāriņtiesa neesot reaģējusi. Attiecīgajai bāriņtiesai nekādu sodu piespriest vairs nevarot,jo nevarot vairs noskaidrot kāds ir pārkāpums. Lūk tā ir valsts.
 • Ligita Godlevska

  Ligita Godlevska

  Un kur bāriņtiesa, kuras pārraudzībā ir audžuģimenes?
 • lindy
 • Ilze

  Ilze

  Kas bērniem savāks galvas, kurs spēs atgriezt viņos dzīvot gribu un ticību labajam un cilvēkam vispār!? Kas atbild par reidiem, kurš pārbauda bērnu stāvokli ģimenes kas uzņēmušās atbildību tos aydzinat. Tur jāsoda arī instances, kas bezrupigi pavada darbalaiku saņemot par to ko nedara, nemazu algu.
 • sss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!