Apsargi sabiedriskajā transportā kārtību drīkst nodrošināt ar stekiem un asaru gāzi

Komentāri
Apsargi sabiedriskajā transportā kārtību drīkst nodrošināt ar stekiem un asaru gāzi
Foto: Skaties.lv

Apsardzes kompānijas Koblenz darbinieki Rīgas satiksmes transportā pārvietojas ar stekiem, novēroja portāls Skaties.lv. Kā portālam apstiprināja Koblenz valdes priekšsēdētājs Raitis Terniks, apsargi drīkst izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus, palīdzot kontrolieriem Rīgas satiksmē.

Raivis Terniks, Koblenz drošība valdes priekšsēdētājs:

Lai varētu aizsargāt sevi un citus, apsargi, dodoties biļešu kontrolē kopā ar Rīgas satiksmes darbiniekiem, drīkst ņemt līdzi likumā noteiktos individuālos aizsardzības līdzekļus, kas ir: steks, asaru gāzes baloniņš, rokudzelži.

“Gan Pašvaldības policijas, gan apsardzes darbinieki rūpējas par sabiedrisko kārtību transportā, un šāda kārtība plānota arī turpmāk. Apsardzes klātbūtne tiks nodrošināta līdz brīdim, kad pasažieri jutīsies droši un ērti bez to klātbūtnes,” pauda kompānijas Rīgas satiksme pārstāve Baiba Bartaševiča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Organizējot biļešu kontroli, katrai kontrolieru grupai tiek piesaistīta vai nu Pašvaldības policija, vai gadījumos, ja Pašvaldības policija netiek, apsardze, portālam Skaties.lv norādīja Rīgas satiksme pārstāve.

Foto:

Lasi vēl