Komentāri
Apsargi sabiedriskajā transportā kārtību drīkst nodrošināt ar stekiem un asaru gāzi
Foto: Skaties.lv

Apsardzes kompānijas Koblenz darbinieki Rīgas satiksmes transportā pārvietojas ar stekiem, novēroja portāls Skaties.lv. Kā portālam apstiprināja Koblenz valdes priekšsēdētājs Raitis Terniks, apsargi drīkst izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus, palīdzot kontrolieriem Rīgas satiksmē.

Raivis Terniks, Koblenz drošība valdes priekšsēdētājs:

Lai varētu aizsargāt sevi un citus, apsargi, dodoties biļešu kontrolē kopā ar Rīgas satiksmes darbiniekiem, drīkst ņemt līdzi likumā noteiktos individuālos aizsardzības līdzekļus, kas ir: steks, asaru gāzes baloniņš, rokudzelži.

“Gan Pašvaldības policijas, gan apsardzes darbinieki rūpējas par sabiedrisko kārtību transportā, un šāda kārtība plānota arī turpmāk. Apsardzes klātbūtne tiks nodrošināta līdz brīdim, kad pasažieri jutīsies droši un ērti bez to klātbūtnes,” pauda kompānijas Rīgas satiksme pārstāve Baiba Bartaševiča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Organizējot biļešu kontroli, katrai kontrolieru grupai tiek piesaistīta vai nu Pašvaldības policija, vai gadījumos, ja Pašvaldības policija netiek, apsardze, portālam Skaties.lv norādīja Rīgas satiksme pārstāve.

Foto:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl