Apsardze izmet pacientu no Stradiņa slimnīcas

13 komentāri

Skaties.lv saņēma video no kāda vīrieša, kas kļuvis par aculiecinieku tam, kā no Stradiņu slimnīcas tiek izmests un burtiski dubļos atstāts vīrietis, kuram galvā ir acīmredzama brūce. 

Video redzams, ka notikuma aculiecinieks, kurš sevi nosauc par Juri Dīriņu, mēģina uzsākt sarunu ar cietušo vīrieti, kurš atzīst, ka ir alkohola reibumā. Izrādās, ka cietušais vīrietis ir it kā izrakstīts no slimnīcas un slimnīcas apsargs viņu ir brutāli izmetis no slimnīcas teritorijas. Cietušais arī atklāj, ka nevar pastaigāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieks izsauca pašvaldības policiju, lai tā noskaidrotu notikušā apstākļus. Aculiecinieks izsauktajai pašvaldības policijas ekipāžai pastāstīja, ka devies uz Stradiņu slimnīcu, lai izņemtu no bankomāta naudu. Viņš pamanījis trīs vīriešus – divi gājuši, viens bijis ratiņos. Tad, kad vīrieši atgriezušies, ratiņi bijuši tukši. Tad aculiecinieks nolēmis pārbaudīt aptuveno vietu, kur sākotnēji vīrieši devušies, un atradis uz zemes guļošu vīrieti.

Aculiecinieks arī vēršas pie slimnīcas apsarga, kurš vīrieti izmeta no slimnīcas ar lūgumu izsaukt policiju vai paskaidrot notikušo. Apsargs vien norāda, ka viņš savu darbu ir padarījis un viņam nav pienākuma izsaukt policiju.

Turpinājums sekos! Brīdinām – video var būt nepatīkamas ainas.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Daiga
 • Ina
  +8 +8 0

  Ina

  Var jau būt,ka tādu cilvēku ir maz!Tikai pamēģiniet problēmu paskatīt no otras puses.Nodaļas pilnas ar bomžiem,kašķainiem ,utainiem,blusainiem un nodzēŗušiem.Kad šitas bardaks vienreiz beigsies,kad bomži būs šķirti no slimnīcām?!?Kā slimnīcas var neizputēt?!?Vai tad šitie ir tie kas maksās par slimnīcu?Es negribu stradāt slimnīca par nieka iztikas minimumu,sabendēt mugurkaulu un atnest mājās savējiem kašķi un vēl citas problēmas!Man pat trūkst vārdu lai aprakstītu savas emocijas.
 • pacients ar skatu no malas
  +7 +7 0

  pacients ar skatu no malas

  Visiem tiem, kas te piemin Hipokrātu un cilvēcību, iespējams, kādreiz pašiem vajadzēs iegulties slimnīcā un tad novēlu kādu brīdi pagulēt gaitenī, kamēr tāds "pilsonis" palātā, gultiņā izgulēsies utt. pēc tam novēlu nokļūt palātā, kur tādas kategorijas "pilsoņi" ir vismaz viens, bet labāk vairāki - tad uzkāpsiet uz piespiedu diētas, jo tādā smirdoņā palātā ēst negribēsies. Bez tam, ja tas notiks gada beigās - iespējams būs jāatliek operācija (man tā ir bijis!!), jo gada laikā ir pagulējuši kādi vairāki simti šādu biedru un slimnīcai nepietiek naudiņas, jo šie "varoņi" nemaksā un dzer, klīst, kaujās, grūstās, krīt, dauzās, durstās un ārstējas uz mūsu nodokļu maksātāju rēķina. Es arī esmu cilvēks! Pie kam maksāju par visu! Man arī šo elementu ir žēl, tāpēc atbalstu risinājumu un esmu gatavs maksāt par (arī ar otkatu misteriem 20%) par to lai tiktu izveidota medicīniskā (pasvītroju) iestāde, kur šādi ļaudis tiktu atkopti un atskurbināti, pārsieti, sašūti utt. Un, ja cilvēks nav samaksājis par pakalpojumu citā (s) slimnīcā - mierīgi varētu ārstēties bezmaksas tāda tipa slimnīcā (kur gudri projektētāji būtu nodalījuši atskuršanas zonu no medicīniskā palīdzības zonas. Arī "Hipokrāti būtu paēduši" un nodokļu maksātāji saņemtu sev pienācīgu aprūpi, par kuru vēl 15 dienu laikā pēc izrakstīšanās tiek samaksāts .
  Jauku dienu visiem un lai laba veselība!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl