31 komentārs

Aprit divi gadi, kopš par Valsts prezidentu kļuvis Raimonds Vējonis. Kā viņa darbu šobrīd vērtē iedzīvotāji?

Lūgti novērtēt savu apmierinātību ar līdzšinējo Raimonda Vējoņa darbu Valsts prezidenta amatā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”, vidējais vērtējums ir 6 punkti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Raimonds Vējonis

Augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši 46% iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā. Ceturtā daļa (24%) iedzīvotāju snieguši vidēju (5 vai 6 punktu) vērtējumu. Savukārt zemāku vērtējumu (1 līdz 4 punkti) snieguši 23% iedzīvotāju. 7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu Raimonda Vējoņa darbam.

Jāpiebilst, ka salīdzinājumā ar pērn jūnijā veikto pētījumu sabiedrības vērtējums Valsts prezidenta darbam nav būtiski mainījies.

TOP komentāri

 • mirstīgais
  +5 +5 0

  mirstīgais

  Ja būtu tautas vēlēts ,tad visu to labāko ,bet Aivara rokaspuisis man besī ārā!
 • Ērika Krimska
  +5 +5 0

  Ērika Krimska

  Neko vairāk par glumu smaidu....atvainojiet,bet neredzu...vai,piemirsu! vēl tērpu demonstrācijās ;)
 • kaut visus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl