Apmeklētāju sniegto “cienastu” dēļ Rīgas Zoodārzā miris ziemeļbriežu mazulis

Ar skarbu vēsti klajā nācis Rīgas Zoodārzs – ilgās mokās uz vetārstu operāciju galda miris trīs mēnešus vecs briedēns.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Eli

  Eli

  Viesojoties, pamanīju, ka visneadekvātāk uzvedas sveštautieši (tūristi), kas absolūti neapsauca bērnus, kas metās virsū vistām, kas lauku sētā brīvi staigāja... kā arī klaji ignorēja brīdinājuma zīmes. Gribētos cerēt, ka savus bērnus tomēr audzinam par līdzcilvēkiem, nevis degredētiem induvīdiem. Žēl.
 • murgs

  murgs

  man uz suņu voljēra sētas zīme priekš bērniem,nebarot suni,nedot sunim kaulus,bērni varbūt nesaprot lietas būtību,bet tad kad sapratu,ka arī veci cilvēki neprot ne lasīt ne saprot,rokas nolaižas!Sodīt šādus cilvēkus un viss!
 • Daiga Reča
 • Sintija Stāmere

  Sintija Stāmere

  Un ko māca bērniem - ignorē uzrakstus, dari, ko gribi! ?
 • Karīna Orlova

  Karīna Orlova

  Vajadzētu pie ieejas Zoo darbiniekiem tirgot to,ko dzīvnieki var ēst,teiksim,pa 0.50 centiem gabalā kādu maisiņu un lai baro. Tajā pašā laikā atkal pastāv iespēja,kad barojamais beigsies,piebaros kaut ko no sevis klāt. Nu tā tikai un vienīgi vecāku atbildība. Visiem nevar izsekot.
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  pievienojos Liga Kancere teiktajam vajag realus sodus!!! Un ari patiesam ir uzraksti visur - Nebarot dzivniekus! tada sajuta ka lasit nemak! Un dazi labi vecaki ar laikam neaizdomajas, ka daba dzivnieks need cipsus, popkornu, baltmaizi vai sokolades.... Un dzivniecini tur IR pabaroti :)
 • ...

  ...

  slimie cilveki tadus vecakus aiz ausim aizvilkt pie uzraksta un iebast purnu taja uzraksta .idioti
 • Liga Kancere

  Liga Kancere

  reālas soda naudas šito var izbeigt. Cilvēki izliekas, ka lasīt nemak vai ari tēlo mulkus jo Zoo uzraksts - ludzu dzivniekus nebarot tiesam ir 3 valodās. Reals sods piem. 500. Domaju, ka arī ķiniski sapratis nakamo reizi. :@
 • Šarlote Cat

  Šarlote Cat

  Vajag sodus likt, varbūt tad iemācīsies lasīt uzrakstus - lūdzu nebarot ??
 • Linda

  Linda

  Saprotu, ka tas ir bizness, bet varbūt arī ZOO teritorijā nevajag tad šīs saldumu tirgotavas aiz katra pagrieziena. Pietiktu ar vienu slēgtatipa ,kura tur ir kopš neatminamiem laikiem. Un ja jau kāds ir galīgi badā un mūslaikos nezin ,kur nopirkt tos krāsainos un ķīmijas pilnos našķus-ārpusē pie vārtiem tos arī var dabūt. ,(un pie ienākšanas teritorijā mantu kontrole?: kā publiskos pasākumos-ja jau cilvēki nesaprot).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!