Komentāri
Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa vietējas nozīmes ceļiem visā Latvijā
Foto: LETA

Turpinoties atkusnim, šorīt, 21. februārī, braukšanas apstākļi pa visiem Latvijas galvenajiem un reģionālajiem ceļiem ir apmierinoši, savukārt pa vietējas nozīmes ceļiem pārvietošanās joprojām ir apgrūtināta visā valstī, liecina ceļu uzturētāju Latvijas Valsts ceļi (LVC) informācija.

No rīta gan dažviet uz ceļiem veidojies apledojums, taču šie ceļi nokaisīti ar pretslīdes materiāliem. Ceļu uzturēšanas darbos šorīt bijušas iesaistītas 116 Latvijas autoceļu uzturētāja ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica slideno posmu kaisīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LVC atgādina, ka ziemas sezonā braukšanas apstākļi var mainīties ļoti strauji, tāpēc aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Īpaši uzmanīgiem autovadītājiem jābūt, braucot pa mazajiem ceļiem, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu, jo, iestājoties siltākam laikam, tāpat arī lietus un sniega ietekmē, uz tiem veidojas atkala un tie ir ļoti slideni.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl