Komentāri
Apdrošinātājs negrib segt ārstniecības izdevumus skolotājai
Foto: ekrānšāviņš

Kā zināms, skolotāji nav tā turīgākā sabiedrības daļa, un tāpēc var saprast Liepājas skolotāju prieku, ka viņiem ir piešķirta veselības apdrošināšana. Taču prieki izrādījās īsi, jo, kad  radusies vajadzība likt lietā polisi, čiks vien sanācis…

Liepājas dome savulaik pilsētas skolu skolotājiem nolēma piešķirt veselības apdrošināšanas. Tika izsludināts konkurss, un uzvarēja Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle (Compensa Life), kas skolotājiem sniedza veselības apdrošināšanas pakalpojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājas vidusskolas skolotāja Indrai Fuksei pasliktinājās veselība, un ārsti viņai sniedza medicīniskos pakalpojumus, kuru kopējās izmaksas sasniedza 390 eiro. Kad skolotāja vēršas pie apdrošināšanas kompānijas, lai viņai tiktu kompensēti izdevumi par ārstēšanos, Compensa Life atteicās apmaksāt rēķinu, norādot, ka tādas summas tā nesedz. Tomēr apdrošināšanas līgumā norādīts, ka skolotāja varētu saņemt līdz pat 500 eiro rēķina apmaksu, tāpēc I. Fukse ir neizpratnē. Viņa arī norāda, ka citiem kolēģiem, kas izmanto Compensa Life apdrošināsanas polises, ir bijušas līdzīgas problēmas.

Bez Tabu nolēma noskaidrot pie apdrošinātāja, kāpēc radusies šāda situācija, taču neviens no kompānijas klātnienē negribēja sniegt interviju, tomēr atsūtīja e-pastu ar situācijas skaidrojumu.

”Compensa Life nav tiesīga publiskajā telpā sniegt komentārus saistībā ar konkrēto apdrošināšanas atlīdzības lietu, jo saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu no klientes nav saņemta atbilstoša rakstiska piekrišana sensitīvo personas datu izpaušanai,” Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles Juridiskā nodrošinājuma un darbības atbilstības vadītāja Laura Ieviņa.

Vairāk skaties video.

Lasi vēl