Komentāri
Apdrošinātājs negrib segt ārstniecības izdevumus skolotājai
Foto: ekrānšāviņš

Kā zināms, skolotāji nav tā turīgākā sabiedrības daļa, un tāpēc var saprast Liepājas skolotāju prieku, ka viņiem ir piešķirta veselības apdrošināšana. Taču prieki izrādījās īsi, jo, kad  radusies vajadzība likt lietā polisi, čiks vien sanācis…

Liepājas dome savulaik pilsētas skolu skolotājiem nolēma piešķirt veselības apdrošināšanas. Tika izsludināts konkurss, un uzvarēja Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle (Compensa Life), kas skolotājiem sniedza veselības apdrošināšanas pakalpojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājas vidusskolas skolotāja Indrai Fuksei pasliktinājās veselība, un ārsti viņai sniedza medicīniskos pakalpojumus, kuru kopējās izmaksas sasniedza 390 eiro. Kad skolotāja vēršas pie apdrošināšanas kompānijas, lai viņai tiktu kompensēti izdevumi par ārstēšanos, Compensa Life atteicās apmaksāt rēķinu, norādot, ka tādas summas tā nesedz. Tomēr apdrošināšanas līgumā norādīts, ka skolotāja varētu saņemt līdz pat 500 eiro rēķina apmaksu, tāpēc I. Fukse ir neizpratnē. Viņa arī norāda, ka citiem kolēģiem, kas izmanto Compensa Life apdrošināsanas polises, ir bijušas līdzīgas problēmas.

Bez Tabu nolēma noskaidrot pie apdrošinātāja, kāpēc radusies šāda situācija, taču neviens no kompānijas klātnienē negribēja sniegt interviju, tomēr atsūtīja e-pastu ar situācijas skaidrojumu.

”Compensa Life nav tiesīga publiskajā telpā sniegt komentārus saistībā ar konkrēto apdrošināšanas atlīdzības lietu, jo saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu no klientes nav saņemta atbilstoša rakstiska piekrišana sensitīvo personas datu izpaušanai,” Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles Juridiskā nodrošinājuma un darbības atbilstības vadītāja Laura Ieviņa.

Vairāk skaties video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl