Apdraudētas iespējas atrast lētāko OCTA

1 komentārs

Mazāk iespēju atrast lētāko automašīnu obligāto civiltiesisko apdrošināšanu! Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas birojs pauž satraukumu par Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) prasību pārtraukt piedāvāt autoīpašniekiem iespēju salīdzināt OCTA cenas biroja mājaslapā izveidotā kalkulatorā, kur tās redzamas bez brokeru un starpnieku uzcenojuma.

FKTK atsaucas uz Eiropas Komisijas direktīvām un pašmāju likumdošanu, kas nosaka, ka šādus kalkulatorus drīkst publicēt tikai apdrošināšanas starpnieki. Apdrošinātāju birojs norāda, ka viņu mājaslapā apdrošināšanu iegādāties nevar un FKTK kritika nav pamatota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins:

Mūsu izpratnē, tā galīgi nav apdrošināšanas starpniecība, tā ir patērētājam šo cenu parādīšana. Pēc tam jau patērētājs tālāk iet uz apdrošinātāju mājaslapām un pērk vai nepērk polises. Igaunijā šāds kalkulators strādā, Norvēģijā šādi kalkulatori ir vairāki.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl