4 komentāri

Pirmdien, 3. jūlijā, daļa ģimenes ārstu grasās sākt streikot, un brīdinājuma akciju nākammēnes plāno rīkot arī vēl daudzi citi mediķi, kurus neapmierina valsts piedāvātais risinājums tā dēvētā pagarinātā normālā darbalaika atcelšanā.

Kā zināms, krīzes laikā mediķi uzņēmās strādāt garākas stundas, kas viņiem deva iespēju izdevumu griešanas laikā saņemt nosacīti lielāku algu, taču ne dubultu samaksu par virsstundām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī prakse ir saglabājusies joprojām. Kad mediķi sāka pret to protestēt, Saeima grozīja Ārstniecības likumu, kas paredz pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika. Tomēr mediķu arodbiedrība uzskata, ka likuma grozījumi ir pārāk nekonkrēti, turklāt ātrās palīdzības mediķiem tie nozīmētu mazākas algas, kaut Veselības ministrija solīja, ka atsakoties no papildu stundām, zaudējumu nebūs.

Līdz ar to ap 750 mediķu jūlijā brīdinājuma akcijas veidā uz mēnesi pārtrauks strādāt šo pagarināto normālo darba laiku.

TOP komentāri

 • MT
  +1 +1 0

  MT

  varbūt lai samazinātu apetīti palielināt kriminālatbildību par aplokšņu ņemšanu valsts medicīnā !!!
 • Andis Kazāks
  +1 +1 0

  Andis Kazāks

  Mediķiem nebajag streikot tikai dēļ algām,vi ņiem vajag streikot pret sistēmu,nauda slimnīcās un valsts kasē apgrozās milzīga,tikai jautājums kuru kabatās tā nonāk.Paskataties uz citiem saviem kolēģiem,kuri braukā ar lepnām mašīnām un dzīvo lepnās savrupmājās.
 • KUKU

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl