2 komentāri
“Antifašisti” uzvelk kreklus ar uzrakstu “dezinfekcija”
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Cilvēku grupa, kas sevi dēvē par “antifašistiem”, pulcējusies pie Brīvības pieminekļa un uzvilkusi baltus apģērbus ar uzrakstu “dezinfekcija”.

Vienam no “antifašistiem” rokās bija slota, un šī cilvēku grupa pie Brīvības pieminekļa nolika sēru vainagu.

Drīz pēc plkst. 13.30 “antifašisti” izklīda.

Jau ziņojām, ka leģionāru atceres pasākumos Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, 16. martā pulcējušies vairāki simti iedzīvotāju.

Uz vienu no pasākumiem – biedrības Daugavas Vanagi Latvijā Limbažu nodaļas rīkoto leģionāru atceres gājienu – bija sanācis vismaz tūkstotis iedzīvotāju. Vairums no viņiem nolika ziedus pie Brīvība pieminekļa un devās tālākās gaitās. Gājiens sākās pēc dievkalpojuma Vecrīgā, Svētā Jāņa baznīcā.

Skaties foto, kā uzdarbojas “antifašisti”:

Latvijas redzeslokā ir ”vairāki desmiti” cilvēku, kas iebraukuši Latvijā, lai radītu nekārtības

Latvijas drošības dienestu redzeslokā ir nonākuši vairāki desmiti “viesmākslinieku”, kas ieradušies Latvijā, lai radītu šeit nekārtības, LNT raidījumā 900 sekundes atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl