Pūpols: TV3 pilda sabiedriskās televīzijas misiju

3 komentāri
Pūpols: TV3 pilda sabiedriskās televīzijas misiju
Ansis Pūpols. Foto: publicitātes foto

“TV3” raidījums “Melu teorija” piedzīvojis pirmo uzbrukumu. Pārsteidzošā kārtā tas nāk nevis no kāda Krievijas kanāla, bet no pašmāju portāla lsm.lv.

Šā portāla žurnālists Sergejs Pavlovs sācis meklēt nepatiesības 8. janvāra “TV3” raidījumā ”Melu teorija”, apšaubot to, ka Pleskavas divīzijas daļas Ukrainā iznīcinātas tādā veidā, kā to stāstījis “Melu teorijas” vadītājs Ansis Pūpols, lietojot apzīmējumu, ka “sajaukts gandrīz pilnīgi viss”.

Kā Skaties.lv skaidroja Pūpols, šāda publikācija izraisa pārsteigumu, jo viņš Pavlovam paskaidrojis, ka “Melu teorija” savā pētījumā balstījusies uz virkni Krievijas un Ukrainas ziņojumiem, kas nav atsaukti. “Šajās publikācijās ir pausts tas, ko parādījām raidījumā “Melu teorija”,” stāsta Pūpols.

Autors uzskata, ka tādi raidījumu kā “Melu teorija” būtu jāveido sabiedriskajai televīzijai.

Ansis Pūpols. Foto: publicitātes foto

Ansis Pūpols, raidījuma “Melu teorija” vadītājs

Un teikšu vairāk. Tas ir sabiedrisko mediju pienākums, jo valsts šim mērķim atvēlējusi naudu. Tomēr nekāda šāda projekta valsts finansētajos medijos joprojām nav.

Viņš stāsta, ka radošā apvienība ”Red Dot Media” pie ”TV3 Latvia” ar ideju par Krievijas propagandas atmaskojošo raidījumu nāca pērn. Dažuprāt, ”komerciālais un reitingu pavadā esošais kanāls” ideju saņēma ar lielu atsaucību un atvēlēja raidlaiku, tādējādi darot to, kas jādara savas valsts patriotiem.

“Šobrīd “TV3” raidījums “Melu teorija” kļūst arvien populārāks, par to raksta Eiropas mediji un cilvēki iesaka arvien jaunas idejas, ko raidījumā iekļaut,” stāsta Pūpols un aicina sabiedriskos medijus radīt kaut ko labāku, nevis censties noniecināt kolēģu veikumu, kā to dara žurnālists Sergejs Pavlovs.

Lsm.lv publikācijas autors Sergejs Pavlovs savā materiālā norāda, ka Ansis Pūpols raidījumā “Melu teorija” nav norādījis atsauces uz sižetā minēto informāciju. Ar atsaucēm var iepazīties šeit!

“Melu teorija” 8. janvāra raidījums

Ansis Pūpols portālam Skaties.lv publiskoja e-pasta saraksti ar lsm.lv publikācijas autoru Sergeju Pavlovu. Skaties.lv piedāvā iepazīties ar to.

Anša Pūpola un Sergeja Pavlova e-pasta sarakste

3 komentāri