Komentāri

TV dīva Anna Rozīte ar savu atvasi nereti dodas maltītēs ārpus mājas un uzskata, ka bērns nedrīkst būt šķērslis dažādu pasākumu baudīšanai, viņa atzina intervijā raidījumam Bez Tabu.

Jau esot mātes cerībās, A. Rozīte sākusi apzināt vietas, kuras iespējams apmeklēt kopā ar mazuli. Šāda ideja radusies kopā ar citām grūtnieču jogas apmeklētājām. Piemēram, pirms desmit gadiem mazuļu pārtinamie galdiņi Latvijā bija retums, un šajā ziņā panākts liels progress – tagad šādi galdiņi ir pieejami diezgan daudzās vietās, kur to atļauj telpu platība, uzskata TV dīva.

”Jau tad mēs sākām domāt, ko darīsim, kad bērniņi būs piedzimuši. Tad sākām pētīt un sapratām, ka tādu vietu patiesībā ir daudz, taču trūkst apkopotas informācijas,” saka A. Rozīte. Kopā ar trim citām māmiņām viņa tagad ir izveidojusi biedrību BabyRoom, kas apkopo informāciju par mazuļiem piemērotām vietām Rīgā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl